גיבוי ענן לעסקים

גיבוי ענן הינו שרות גיבוי מרוחק המאפשר לגבות את כל המידע הארגוני הרלוונטי לאתרי גיבוי חיצונים מוצפנים ומאובטחים ברמה גבוהה בענן ובכך לשמר את כל המידע החשוב לעסק.

אתרי הגיבוי החיצוניים של גוטק מכילים מספר שרתים בטכנולוגיה מתקדמת ביותר ופזורים ברחבי העולם, לכל שרת גיבוי מצורף שרת גיבוי נוסף לאבטחה כפולה של שרידות ואבטחת המידע.

מערכת הגיבוי המרוחקת מותקנת על המחשב או השרת של הלקוח ומגבה מדי יום את כל המידע שהשתנה או התווסף. הגיבוי מתבצע באופן אוטומטי פעם אחת או מספר פעמים ביום וללא התערבות הלקוח.

מערכת הגיבוי מבוססת טכנולוגיה מתקדמת אשר מסוגלת לגבות את כל מערכות ההפעלה, כל מסדי הנתונים, מערכות דואר, תוכנות ניהול ומערכות וירטואליות.

כל בית עסק שואף לעבוד באופן שוטף וללא תקלות. אולם, בעידן של היום בו נתוני המשרד הינם חומר קריטי וכאשר מערכות המחשוב שבמשרד חשופות לתקלות ומשברים מסיבות רבות ומגוונות: תקלה בדיסק קשיח, וירוסים או תוכנות זדוניות למיניהן, מקרים של שריפה או טעויות אנוש שעלולים להביא לאובדן מידע חשוב שללא ספק יגרום לנזק כבד ועוגמת נפש לבית העסק.

בנוסף למערכת הגיבוי, הלקוח נהנה משרות בדיקת דוחות גיבוי, כל דוח גיבוי שנוצר על ידי מערכת הגיבוי נשלח באופן אוטומטי למרכז התמיכה של גוטק ונבדק ע"י הצוות הטכני על מנת להתריע על תקלות ותקנן בהתאם.

גיבוי "ענן" הינו צורך חובה לכל עסק.